İSTANBUL'UN YENİ ÇEKİM MERKEZİ BAŞAKŞEHİR'DE


200 bine ulaşan nüfusu ile İstanbul’un yeni keşfedilen pazarı Başakehir... Şehirdeki en hızlı büyüyen, yeni, modern merkezlerden biri. HAVAALANINA 7 dakika mesafede konumlanıyor; Aksaray’dan METRO ile 15 dakikada, ZİNCİRLİKUYU’dan özel araçla 20 dakikada ulaşılıyor. Tüm merkezlerden toplu taşıma imkanı var. Arterium AVC, yeni konseptiyle yalnızca Başakşehir’e değil, tüm İstanbul’a hizmet verebilecek nitelikte.

Özel lokasyon sayesinde müşterileriniz hazır!
Yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan Arterium AVC Başakşehir’deki ana arterlerin kesişim noktasında. Başakşehir’in tam kalbinde, yerleşim alanlarına ve 2013'te hizmete girecek metroya yürüme mesafesinde. Dönüşüm sürecindeki sanayi sitelerine ulaşım yolu üzerinde, 3. Köprü bağlantı yollarına en kolay ulaşılabilecek noktada. Arterium AVC, yalnızca Arterium evlerine değil aynı zamanda çevresindeki çok sayıdaki konut sitesine de hizmet veryor. Başakşehir 2. Etap, 4. Etap, 1. Etap, 5. Etap, Onurkent ve Oyakkent’in tam ortasında. Yaklaşık 40 bin konutluk bir yerleşim alanının merkezinde.

Arterium Başakşehir’in kalbinde
Oyakkent, Başakşehir 1-2-4-5. Etaplar, Onurkent ve Türkiye’nin en büyük sağlık kampüsü projesi’nin tam ortasında yer alan Arterium Projesi, 3. Köprü bağlantı yollarına ve dönüşüm sürecindeki sanayi sitelerine çok yakın bir konumda.